Ženy, které pobyt a péči v "Červeném stanu u Sáry" již okusily:

Dobrý večer, paní Sáro, 

po delší době se dostávám k napsání pár řádků. 
Když mně dcera oznámila strávit u Vás pár dní, byla jsem mile překvapena, ale tento pocit se tříštil trochu s obavou - nikdy jsem na takovéto akci nebyla, nevěděla jsem, co obnáší a také jsem si říkala, jestli ty tři dny o samotě přečkám.!
Léčebné procedury měly smysl; pro tělo i duši to byl balzám, absolutní, ničím nerušený relax, rozmazlování z Vaší strany.
Ženy a dívky, které se dostanou do vaší péče, jsou poctěny a mají milé vzpomínky na celý život. Vyzařuje z Vás klid, pohoda, profesionalita, soustředěnost a na první pohled je vidět, že Vás tento způsob života úžasně baví. Už jenom to, v jak krásném oblečení jste za mnou chodila, originalita jídel, která jsem nikdy neochutnala, ale vždy chutnala. Obdivovala jsem veškeré detaily a pomůcky, které byly k dispozici - např. v koupelně, knížky v knihovničce atd..
Ticho, které jsem "poslouchala" bylo až neskutečné, pomáhalo mi přesunout se do dob dávno zmizelých, setkat se s lidmi, kteří již nejsou a chybí, v duchu si plánovat co ještě zkusit prožít ve zbývajících létech. To potom ale tři dny jsou zoufale málo.
Obdivovala jsem Vaši zahrádku a množství ptactva, které se střídalo v hejnech. Západy slunce byly krásné a bublající voda na skalce dokreslovala atmosféru klidu a pohody.
Chci tedy poděkovat za neobvyklé, ale úžasné tři dny ve Vašem domě.
Pokud bych měla uvést nějaký nedostatek - tak snad- koncem pobytu si stěžoval jeden brhlík: "Došly slunečnice!"
Přeji Vám spokojené dny, naplněné láskou k vašemu poslání- uzdravovat a povznášet ŽENY, které si to určitě zaslouží.
Lea Vejclová

16.12.2021


Milá, Jituško, Sáro, pobyt u Tebe mi pomohl vykročit z obvyklého stereotypu, věnovat se sama sobě, nechat se opečovávat v příjemném, uklidňujícím prostředí, poznávat nové krajiny vnitřní i vnější. Oceňuji individuální laskavý přístup, dietní stravu a bylinné čajíčky, masáže i kraniosakrální terapii. Kartičky australských květin jsou úžasnou pomůckou a pomocí k zamyšlení se nad sebou. Najít vhodný námět pomáhá i možnost sáhnout do Tvé bohaté knihovny. O nové podněty mne obohatila i vycházka do okolí, kontakt s protékající řekou, námětem k zamyšlení jsou i zajímaví sousedé. Pobyt u Tebe byl všestranně obohacují a léčivý. Děkuji, děkuji, děkuji a těším se na shledanou. 

Hana Procházková

31.08. 2021

Jitko,

my s holkama ještě jednou moc děkujeme za skvělou, pozornou péči, vyslechnutí, doteky, esence a výborné jídlo. Jsem ráda, že jsme mohly být (celkem nečekaně ) součástí tohoto tvůrčího procesu. Přeji ti, aby tvůj záměr došel naplnění, tak jak sis už dlouho přála. To, co umíš dát, je strašně moc! Dávám tomu pár měsíců, než se holky zase začnou dožadovat masáže a krania. Náš pobyt byl tentokrát hodně výletový. Já se těším, že přijedu také někdy sama, nebudu dělat vůbec nic a jen se nechám zahrnout tvojí péčí.

Určitě zase přijedeme!

Jana Poláková

11.07.2021

Milá Sáro, 

děkuji za možnost být jedna z prvních, která měla možnost zažít péči, pohodu a relaxaci v "Červeném stanu".
Na své cestě životem jsem vyzkoušela mnoho terapií, kurzů,
seberozvojových pobytů, pobyt ve tmě atd. Všechny měli něco, co jsem si uvědomila, zpracovala, co se mi otevřelo.
Pobyt u Tebe byl však výjimečný. Zejména v tom, že jsem byla sama se
sebou, v klidu, v bezpečném prostoru s možností kdykoli jít ven, jet na
výlet, jít do lesa, sednout si u jezírka s tekoucí vodou nebo jen tak
být s tebou "za zády" střežící mé bezpečí, kdykoli k dispozici, když je
potřeba něco sdílet, něco si uvědomit, třeba jen tím, že to řeknu a ty
posloucháš - jen JSI!
Moc děkuji

Klára Beránková

9.8.2021